ניתוח אף נשרי

רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם במחיר משתלם!
תוכן עניינים - לפתיחה לחצו

מבין מגוון הסיבות בגינן אנשים בוחרים לעבור ניתוח אף למטרות אסתטיות (לא לחינם ההליך נחשב לניתוח הפלסטי הפופולרי ביותר בארץ), אף נשרי הינה הנפוצה ביותר. מאחר והינו איבר כה בולט בפנינו, פגיעה מבנית בו, גם אם מינורית, יכולה לגרום לפגיעה אסתטית משמעותית בעקבות חוסר הסימטריה שנוצר בפנים. באם אתם סובלים מפגיעה אסתטית במבנה האף, בהמשך מאמר זה נפרוט בפניכם את כלל המידע הרלוונטי שנוגע לניתוח, החל מנקודות חשובות הנוגעות בבחירת המנתח לצד מרפאה, דגשים הנוגעים למשך ההחלמה וכן

הסיכונים ותופעות הלוואי שעלולים להתעורר בימים הראשונים וכן בשבועות שלאחר הניתוח, ואליהם חשוב להיות מודעים.

סובלים מאף נשרי? מתחילים מכאן

בחירת מנתח

השלב הראשון הנכלל בהכנות לניתוח הוא מסע הבחירה במומחה והמרפאה המקצועיים ביותר, זאת על פי שקלול של מספר נקודות; עלות הניתוח, ניסיון לצד וותק על פי מספר הניתוחים המבוצעים, היקף הצוות הרפואי, השתתפות הביטוח הרפואי, צורך אפשרי באשפוז, מוניטין וכן מקום מושבו של המנתח (עלויות הניתוח יהיו גבוהות יותר בפריפריה לעומת מרפאות ומנתחים שממוקמים באזור המרכז). מעבר לפן הטכני, מומלץ מאוד לבקש לשוחח עם  מספר מנותחי עבר על מנת לשמוע את דעתם האישית בנוגע למנתח, ולאיכות התוצאות שהתקבלו לאחר סיומה המלא של תקופת ההחלמה.

בדיקת התאמה

על מנת להבין את מידת התאמתכם לניתוח, ולשלול פגיעה מבנית שעלולה להפריע למהלך הניתוח, יש לבצע צילום של פנימי ובחינה מדוקדקת של מבנהו. על אף רצון המטופל והמנתח להשלים את הניתוח, לעיתים לא יהיה ניתן לערכו בעקבות תוצאות בדיקת ההתאמה, אך ניתן לנסות ולטפל בפגיעה האסתטית בטכניקת  ניתוחיות חלופיות, ופולשניות במידה פחותה.

החלמה מניתוח אף נשרי

היקף משך ההחלמה הנדרש הוא תלוי כמובן ומשתנה בין מטופל אחד לאחר, גיל, נתונים רפואיים וכן על פי סוג הטכניקה הניתוחית הנבחרת (פתוחה \ סגורה), אך עם זאת ישנו מידע לצד כללים אחידים אליהם חשוב להיות מודעים. הניתוח עצמו אורך כחצי שעה – שעה, וניתן כבר להשתחרר לאחר זמן קצר ביותר באם ההליך מתנהל כשורה – ולא מתעורר צורך באשפוז. 24 השעות שלאחר הניתוח הן הקשות ביותר, במהלכן יחווה המטופל חוסר נוחות לצד כאבים משמעותיים, ניתן להקל עליהם בשימוש משככי כאב בהמלצת המנתח. מיד לאחר הניתוח יולבש על אפכם סד פלסטיק מיוחד למספר ימים, על מנת להגן על האף מפני פגיעות פיזיות וכאלה שיכולות להפריע לאיחוי התקין של עצמות במבנן החדש והרצוי.

לאחר ניתוח אף נשרי חשוב לקחת כשבוע חופש מנוחה מלא, על מנת לעבור את הימים הראשונים בביטחון ומנוחה. בעוד שמירה תכופה על אזור האף מפני מכות נראית כמו הגיונית לחלוטין, מומלץ גם להקפיד על מספר נקודות נוספות ובהן הימנעות מחשיפה מוגברת לשמש ואכילת מאכלים חריפים, אשר בכוחם לגרות באופן משמעותי את תעלות האף אשר רגישות באופן מיוחד בעקבות ביצוע ההליך.

סיכונים ותופעות לוואי

כמו כל ניתוח כירורגי, ובמיוחד כזה המתבצע באזור כה רגיש כמו האף, סיכונים ותופעות לוואי הם עניין שבשגרה, ועל כך חשוב להיות מודעים אליהם באופן מלא. בכוחה של החלטה מושכלת בנוגע לבחירה במומחה \ מרפאה המתאימים ביותר יכולת משמעותית בהקטנת סיכונים ותופעות לוואי בעקבות ההליך. כמו כן, להקפדה מדויקת על הוראות ההחלמה (מנוחה, מעקב והקפדה מפני מכות), במיוחד בימים הראשונים אך גם בשבועות שלאחר מכן, חשיבות גדולה בהקטנת הסיכונים ותופעות הלוואי שעתידים להתלוות לניתוח. בנוסף, הקפידו לעקוב אחר התקדמות ההחלמה, ויידעו את המנתח בדבר חוסר נוחות, כאבים וכן דימום שדורשים טיפול בהול במרפאה המבצעת.

למידע, פרטים נוספים, והמלצות כנות למיטב המנתחים הפלסטיים בישראל שמומחים בניתוח אף נשרי, צוות מומחי פורטל af4u ישמח לסייע לכם בכל עניין. השאירו את פרטיכם בטופס המצורף לעמוד זה, וצוות המומחים שלנו יחזור אליכם עוד בהמשך היום עם המידע הרלוונטי ביותר הנוגע לניתוח, ללא כל עלות וללא התחייבות מצדכם.

שתפו ברשתות החברתיות
לקביעת פגישת ייעוץ עם
פלסטיקאי מומחה
מומחי פרופורציה לניתוחי אף

**עד 13% הנחה למבוטחי קופות החולים השונות!
לקבלת הצעת מחיר מהירה
ללא התחייבות!
השאירו פרטים או התקשרו לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות וקביעת פגישת ייעוץ עם פלסטיקאי מומחה ברשת מרפאות הפלסטיקה המובילה בארץ!

**עד 13% הנחה למבוטחי קופות החולים השונות!
לקבלת הצעת מחיר מהירה
ללא התחייבות!
השאירו פרטים או התקשרו לקבלת הצעת מחיר ופגישת ייעוץ לניתוח אף פלסטי ללא התחייבות ברשת מרפאות הפלסטיקה המובילה בארץ!

**עד 13% הנחה למבוטחי קופות החולים השונות!