קטגוריות
כללי

ניתוח אף רחב – מידע מקיף

ניתוח אף רחב יכול להיעשות גם במצבים בהם האף נראה כבעל פרופיל תקין, אך למעשה צורתה "שמנה" בקדמת הפנים. מבנה עצמות רחב זה לרב נחשב בעייתי יותר לניתוח לעומת ניתוח אף אסתטי רגיל, אך כיום ניתן לערכו ביתר ביטחון בזכות הטכנולוגיה הכירורגית
המתקדמת שנמצאת בידי המומחים. מעצם היותו של האף אבר כה בולט בפנינו, פגם מבני בו יהווה ברב המקרים חוסר סימטריה בפנים, וכזאת שמתבטאת בפגיעה אסתטית לא מבוטלת, תלוי כמובן בהיקף הפגיעה המבנית. כיום ניתן להשיג שיפור משמעותי במראה האף ביחס

לפנים ע"י שימוש בטכניקות ניתוחיות מתקדמות, וכאלה שמלוות במשך החלמה קצר באופן משמעותי לעומת העבר וזה המאפשר חזרה לשגרה חיים רגילה כבר לאחר מספר שבועות מועט.

ניתוח אף רחב – כל מה שצריך לדעת לפני

טרם ההליך יש לבצע בדיקה מקיפה של מבנה האף, במטרה להבין אם קיימים פגמים שעלולים להפריע למהלך הניתוח. בהתאם לתוצאות בדיקה, ובשילוב עם נתוניכם האישיים, תיבחר על ידי המומחה הטכניקה המתאימה ביותר לביצוע ההליך הכירורגי – ההחלטה היא בין טכניקה פתוחה לסגורה. מהלך הניתוח קצר באופן יחסי ואורך כחצי שעה.

מהותו של הניתוח היא שבירה של עצמות האף במטרה לאחותן בצורה חדשה. לאחר ניתוח אף רחב יולבש על אפכם סד פלסטיק במטרה להגן עליו מפני מכות פיזיות, וכאלה שיכולות להפריע למהלך איחוי תקין. בנוסף לכך, יוכנסו לאפכם טמפונים במטרה לספוג שאריות דם, בעקבותיהם ייתכנו קשיים נשימתיים בימים הראשונים שלאחר הניתוח. 24 השעות הראשונות הן הקשות ביותר לאחר הניתוח וילוו בכאבים ממשיים ובתחושות לא נעימות. לאחר מספר ימים כבר תרגישו הקלה הולכת וגוברת. הנקודה החשובה ביותר הנוגעת למשך ההחלמה הוא להימנע ככל הניתן מפעילות, ומכזאת שיכולה לגרום לפגיעה פיזית באף בפרט ובאזור הניתוח ככלל. חשוב גם להימנע מחשיפה מוגברת לשמש בימים הראשונים שכן אזור האף והעור סביבו רגישים במיוחד, להימנע ממנה במידה מוגברת גם בשבועות הבאים. בנוסף, מומלץ מאוד להימנע מאכילת מאכלים חריפים וכאלה שיכולות ליצור גירוי צורב בריריות האף.

האתגר בהצרת האף

כאשר מסתכלים בתמונות של ניתוח אף רחב לפני ואחרי ההליך ניתן לראות את השיפור האדיר שידיים מקצועיות מסוגלות להגיע אליו. עם זאת, חשוב מאוד להבין שכמעט מכל הניתוחים הפלסטיים והרפואיים לאף, ניתוח אף רחב ושמן נחשב להליך המאתגר ביותר עבור רופאים מנתחים. הסיבה העיקרית לכך היא שכאשר מתקנים מחיצות עקומות או מיישרים את האף ניתן לשבור ולתקן את מבנה הסחוסים והרקמה הקשה, ניתוחים להצרת האף באזור הנחיריים או בקצה האף דורשים התעסקות עם רקמה רכה. מומלץ מאוד להיוועץ עם מספר מרפאות ולדרוש לראות תיק עבודות עם תמונות של ניתוח אף רחב לפני ואחרי של מטופלים בכל מרפאה. כך יתאפשר לך להבין מה המצב שלך ומה הן האפשרויות העומדות בפנייך.

מידע נוסף בנושא זה בקישור: הצרת אף רחב ללא ניתוח – המדריך המלא!

האם ניתן לפתור בעיות של עור עבה או שומני

התשובה לשאלה זו היא מורכבת, ישנם טיפולים חדשניים ובכל רגע מתווספים כלים בהם יוכל הרופא המנתח להיעזר בכדי להעניק לך את הפנים שתמיד רצית. ישנן מרפאות אשר לא יוכלו להציע פתרון לתיקון אף שאינו כולל שינוי של הסחוס או הרקמה הקשה באף, מרפאות אחרות יוכלו להציע לך טיפולים והתוצאות האפשריות תלויות בסוג הטיפולים, איכות הרופא המנתח והנתונים הטבעיים שלך כמובן. בדיקת ההתאמה להליכים השונים נעשית במהלך פגישות הייעוץ הראשוניות והלא מחייבות. בחלק מן הפגישות הללו יוכל הרופא המנתח להראות לך הדמיה ממוחשבת שלך פנייך לאחר ההליך ובכך לתאם בין הציפיות שלך למציאות.

 

השוואת מחירים יעילה ללא עלות מצד הגולשים!

הקפידו לבצע השוואת מחירים מקיפה בין מספר מנתחים ומרפאות על מנת להגיע לידי ההחלטה המושכלת ביותר וזאת שבצדה נמצא המומחה בעל הידע המקצועי הרב ביותר בביצוע ניתוח אף רחב. על הבחירה להיעשות על ידי שקלול של מספר נתונים ובהם עלות המנתח, ותק, מספר הליכי עבר שביצע, ביקורות לצד חוות דעת וכן התרשמות אישית. חשוב לקבוע פגישה אישית עם מספר מנתחים על מנת לעבור על שלבי הניתוח, לתאם ציפיות ולהבין את שנדרש מכם במהלך משך ההחלמה שמתלווה אליו.

אם הנכם בעלי מבנה אף רחב ומעוניין לשנותו ע"י הליך כירורגי, צוות המומחים של האתר שלנו ישמח לספק לכם את מלוא המידע הרלוונטי בנושא לצד המלצות ממיטב המומחים והמרפאות בישראל. כיום ניתן ליהנות מהליך כירורגי בטוח וכזה שנושא בסיכונים מופחתים לצד משך החלמה קצר שמאפשר חזרה מהירה לשגרה. למידע ופרטים נוספים אודות ההליך, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף לעמוד זה, ונציג יצור עמכם קשר עוד במהלך היום עם כל התשובות והעזרה בנושא.

להסתכל במראה ולחייך

זו היא הרגשה נוראית להסתכל במראה בחוסר שביעות רצון אך כיום המצב הזה בר תיקון. הצעד הראשון הוא להשאיר את הפרטים בטופס, אנחנו נדאג שכל המידע הנחוץ לך בכדי להגיע להחלטה מושכלת יגיע אלייך.