תיקון ניתוח אף

ניתוח אף הוא מושא חלומם של מיליוני אנשים ברחבי העולם, מעצם היותו של האף כאיבר המרכזי ביותר בפנים, המושך את מרב תשומת הלב בעת התקשרות אישית עם כל בנאדם. במצב בו ישנה אי סימטריה באף, הן מלידה והן כתוצאה ממכה, אשר מתבטאת במבנה אף לקוי ומראה אשר אינו תואם את מבנה הפנים לאחר הניתוח, יש לשקול תיקון ניתוח אף.

לגדול עם אף בעל מראה שונה, ובעל פגם מבני כלשהו, זהו עניין לא פשוט. שנים שאתם חולמים לשנות את מראה אפכם, ולהקנות לו מראה אסתטי וסימטרי יותר, אך מה קורה כאשר הניתוח אינו מוכתר בהצלחה, ויש צורך חיוני בניתוח תיקון? נתון מדהים מציין כי בעשירית מניתוחי האף יש צורך לחזור עליו ולבצע תיקון, בטווח זמן של שנה מיום הניתוח.

קצת על תיקון ניתוח אף

עברתם את כל המחסומים בדרך ליום הניתוח, אך לאחר מספר חודשים מתעוררות בעיות, ומכאן הדאגה מתחילה. חשוב להדגיש כי מרב המוחלט של הסיכולים שיכולים להתעורר הינם כתוצאה של מיומנות לקויה מצד הרופא המנתח, אך עם זאת חשוב להדגיש כי לעיתים קשה לחזות את התוצאות לאחר חודשי ההחלמה הנדרשים (התכווצויות, צלקות וכן בצקות בפנים האף). את הסיבוכים ניתן לחלק לשניים, על פי רמת הפגיעה.

סיבוכים קוסמטיים קלים

תוצאה של אף אשר אינו סימטרי.

בעת הניתוח ישנו צורך, כמובן, בהורדה של הסחוס בפנים האף, ובמקרים מסיימים מתבצעת הורדה מוגזמת \ מופחתת מדי של אותו סחוס.

כתוצאה מניתוח שמבוצע על ידי רופא לא מיומן, יכולים להיווצר שקעים וכן בליטות על חלקו החיצוני של האף.

לקריאה על תיקון ניתוח אף מחירים

סיבוכים קשים במידה רבה יותר 

בכחמישה אחוז מן הניתוחים הפלסטיים המבוצעים באף תתרחש פגיעה במעברי האוויר, אשר ייתכן ותגרום להפרעות נשימה. בעוד תופעה מלווה בתחושות לא נעימות, ניתן לטפל בה בהליך שגרתי.

סיבוך אמנם יותר נדיר, אך בהחלט חשוב לדעת עליו, הינו פגיעה בחוש הריח כתוצאה מפגיעה בקולטני הריח הממוקמים באף. סיבוך זה, כאמור, הינו נדיר במיוחד ותוכלו להסיר כמעט לחלוטין את החשש ממנו.

בהמשך לתופעות הנדירות היכולות להתעורר לאחר הניתוח, במקרים אפסיים תיתכן פגיעה בדרכי הדמעות, אשר יכולה לגרום לדמועה באופן מוגבר. תופעה זו חולפת מעצמה, וללא כל טיפול או התערבות כירורגית.

תיקון ניתוח אף אינו נפוץ, אך בהחלט חשוב להבין את הסיכונים הכרוכים בשינוי פלסטי של האף. בנוסף, הדגש הוא שעיקרם של הסיבוכים הינם כתוצאה מניתוח המבוצע בידי מנתח אף שאינו מיומן, ועל כן חשוב מאין כמוהו לבצע מחקר שוק מעמיק בנוגע למנתח המומלץ והמקצועי ביותר.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ניתוחי אף ?

אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

כתיבת תגובה