שיטות ניתוחי אף – ניתוח אף פתוח וסגור

רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם במחיר משתלם!
תוכן עניינים - לפתיחה לחצו

ניתוח אף נועד לתיקון מבנה שלד האף ונעשה מבלי לפגוע בשכבת העור החיצונית. ההחלטה על ניתוח יכולה לנבוע משיקולים אסתטיים, רפואיים ומשילוב של שניהם, כאשר התוצאה, סופה להוביל לשיפור משמעותי באורח חייהם של המטופלים. כיום בפני כל אלו אשר מעוניינים בביצוע ניתוח שכזה, עומדים שיקולים רבים. ביניהם מיהו המנתח אותו יש לבחור, מהו המחיר המשתלם ביותר ובאילו שיטות ניתוחי אף כדאי להם לבצע את ניתוח האף שלהם. כדי ללמוד על השיטות השוטות לניתוח האף, לקבל חוות דעת ממומחים, לברר פרטים כמו – כמה עולה ניתוח אף? ולבחור את האפשרות המתאימה ביותר לצרכים שלכם אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

שיטות ניתוחי אף – רצוי להכיר כמה פרטים חשובים

למרות שמדובר בניתוח שכיח למדי, עדיין ניתוחי אף יש לעשות במידה גבוהה של מיומנות. לא פעם, על המטופלים המגיעים לניתוח אף יש לקחת בחשבון גורמים רבים ומגוונים, כדי להגיע לתוצאות משביעות רצון. בין השיקולים העומדים על הפרק הנן שאלות כמו איזה מנתח יש לבחור? מהן שיטות הניתוח הפופולריות כיום וכמה עולה ניתוח אף בכלל? על מנת לספק לכם מושג כללי ריכזנו עבורכם כמה פרטים חשובים אותם יש לקחת בחשבון, טרם הכניסה לתהליך.

שיטות ניתוחי אף

שתי שיטות ניתוחי אף

כיום ישנן שתי שיטות אשר נהוגות בעת ביצוע ניתוח באף והן –

ניתוח אף סגור

ניתוח אף סגור הפך עם השנים לשיטה הפופולרית ביותר בתחום הפלסטיקה, כאשר במהלך הניתוח המנתח מבצע את כל התיקונים הנדרשים דרך הנחיריים. שיטה זו מאוד מועדפת הן על המנתחים. כמו כן היא מועדפת על המטופלים אשר מעדיפים כי לא תיוותר במרכז הפנים, צלקת אשר עלולה להסגיר כי הם עברו ניתוח. השיטה מתבססת על כך שלכל אורך הניתוח המנתח עובד דרך פתחי הנחיריים, כאשר הוא אינו בא במגע עם העור כלל וכלל. לשיטה זו ישנם יתרונות רבים וחיסרון אחד מובהק – עבודתו של המנתח מוגבלת ולכן חשוב באופן בלתי יוצא מן הכלל שהמנתח יגלה מיומנות ומקצועיות רבה בעת ביצוע ההליך.

ניתוח אף פתוח

לעומת ניתוח אף סגור, בו המנתח עובד דרך הנחיריים, בניתוח אף פתוח על המנתח להסיר את מחיצות האף, תוך שהוא מבצע חתך בסחוס שממוקם בתוך הנחיריים. ניתוח זה אומנם מאפשר למנתח מרחב תמרון רחב אולם יש לו גם חסרונות. העיקריים ביניהם הם זמן החלמה ממושך וסיכונים גדולים יותר. כמו כן ניתוחי אף מסוג אלו דורשים עבודה יותר מורכבת ובתומם נותרת צלקת למנותחים. ניתוחים אלו פופולריים יותר במקרים בהם קיימת פגיעה קשה באף, אותה על המנתח יש לתקן או בעת ניתוחים חוזרים באף.

כמה עולה ניתוח אף?

גם את סוגיית המחיר יש לקחת בחשבון, רגע לפני שנכנסים לתהליך. כאמור מדובר בהשקעה כספית לא קטנה ולכן חשוב לוודא שתהיה זו השקעה משתלמת אשר תוביל לתוצאה איכותית. מחירים של שני שיטות ניתוחי אף משתנים בהתאם לסוגיות רבות כמו למשל – המנתח שמבצע את הניתוח, שעת העבודה שלו, האם מדובר בניתוח פרטי או מסובסד וכיוצא בזה. למרות הנטייה והרצון לחסוך, זהו המקום לציין שבמקרים כאלו, מוטב להשקיע במנתח מיומן ומומחה מאשר להצטער על כך בהמשך.

כעיקרון מחיר ניתוח אף עולה בין 6.500 במקרה הזול יותר או המורכב פחות, ועד 15.000 במקרים יקרים יותר או מורכבים יותר. כמו כן, לחברי קופות החולים מגיע סבסוד בניתוחים פלסטיים שונים כגון ניתוח זה אך כל קופה וההטבות שלה. למשל: קופת חולים מסבסדת ומשתתפת בעלות ניתוח אף עד 50% ממחיר הניתוח לחברי כללית מושלם או כללית פלטינום. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה ובפירוט רק לגבי כל קופות החולים במאמר במנטול – הפורטל לאיכות חיים בישראל, סבסוד קופות החולים בניתוחים פלסטיים.

 

בחירת מנתח פלסטי

שיטות ניתוחי אף

בחירת המנתח גם היא חשובה לאין שיעור, עליכם לשים דגש על כך שיהיה זה מנתח מיומן ולו ניסיון רב שנים בביצוע ניתוחים דומים. כדי למצוא את המנתח המתאים ביותר עבורכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, לתאם פגישת ייעוץ לניתוח אף עם טובי המומחים ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית והכל ללא עלות או התחייבות!

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים בפייסבוק שלכם. תודה.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ? חברים באחת מקופות החולים ?  

יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה . אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

שתפו ברשתות החברתיות
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
למה אתם מחכים? השאירו פרטים!
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!