עלויות ומחירים של ניתוח אף

רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם במחיר משתלם!
תוכן עניינים - לפתיחה לחצו

עלויות ומחירים של ניתוח אף הנו מאמר הנועד לשפר את מודעות הציבור וגולשי האתר בכל הקשור למחירים, עלויות וצמצום במחיר הסופי.

ניתוח אף נחשב כיום לאחד הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר. אם בעבר עברו אותו רק העשירים, הרי שכיום, ובעיקר בזכות המחיר הנוח יותר, עוברים אותו רבים נוספים ובטווח גילאים רחב. מי שרוצה לדעת כמה עולה ניתוח אף, יגלה שהמחירים משתנים בין מרפאה אחת לשנייה ונקבעים בהתאם לפרמטרים שונים. אפשר גם לבחור באפשרות של ניתוח אף בסבסוד קופת חולים מכבי וכללית כדי ליהנות ממחיר זול, ובעיקר אטרקטיבי יותר. רוצים לעבור ניתוח כזה?

השאירו את פרטיכם באתר שלנו ונציג מטעמן של אחת המרפאות המובילות בתחום יחזור אליכם בהקדם.

 

 

כמה עולה ניתוח אף ומה משפיע על המחיר

מי שרוצה לדעת כמה עולה ניתוח אף יגלה מחירים שונים במקומות שונים. מחיר הניתוח מושפע לרוב ממספר פרמטרים עיקריים, וזו גם הסיבה מדוע מגלים לעיתים פערים בין המחירים המוצעים. הפרמטר העיקרי המשפיע על עלות הניתוח הוא הרופא המבצע אותו. המוניטין של הרופא הוא חלק חשוב ומרכזי בקביעת עלות הניתוח והוא גם זה שיש לבחון אותו לעומק לפני שבוחרים בהליך. מנתח פלסטי מנוסה עם ניסיון רב בביצוע ניתוחי אף סביר שידרוש עבור השירות שלו סכום גבוה יותר בהשוואה למנתח פלסטי בראשית דרכו או כזה שפחות מוכר בתחום.

טכניקת הניתוח שבה בוחר המנתח משפיעה על המחיר גם היא וככל שהיא מתקדמת וחדשנית יותר, המחיר גבוה יותר. גם עניין האשפוז נלקח בחשבון כשמתמחרים את עלות הניתוח, וזאת, בדומה לתמחור ניתוחים פלסטיים אחרים או ניתוחים מסוג אחר. מי שעובר למשל ניתוח אף פתוח מתבקש להישאר במרפאה או היכן שבוצע ההליך עצמו לילה לצורך השגחה. מכיוון שמדובר בניתוח תחת הרדמה מלאה, ניתוח שמורכב יותר, יש לאפשר התאוששות מלאה וגם להיות בהשגחת הצוות הרפואי למשך הלילה. מי שרוצה לשהות בחדר אשפוז פרטי לאחר הניתוח ישלם על הניתוח עצמו כמעט 2,000 ₪ יותר בהשוואה לאשפוז בחדר שאיננו פרטי.

למידע נוסף רב ומרחב בנושא עלות, היכנסו למאמר: כמה עולה ניתוח אף

 

הוזלת עלות הניתוח – האם זה אפשרי

עלות ניתוח האף יכולה לנוע בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות אלפי שקלים. כך או כך, מדובר בהוצאה כספית גבוהה יחסית ולכל כיס. מסתבר שניתן להוזיל את עלויות הניתוח באופן משמעותי ובכך ליהנות ממחיר אטרקטיבי נמוך יותר. ניתוח אף בסבסוד קופת חולים מכבי וכללית הוא פתרון מושלם למי שרוצה לעבור את הניתוח ומבלי לשלם על כך סכומים גבוהים מאד. חברי קופת חולים כללית וקופת חולים מכבי זכאים לעבור מספר טיפולים וניתוחים בעלות נמוכה יותר, לרבות ניתוח אף. בחירה באפשרות של ניתוח אף בסבסוד קופת חולים מכבי וכללית יכולה, בעצם, לאפשר לכל מי שרוצה וצריך לעבור את הניתוח לפנות אל הרופאים המומחים, העובדים מטעמן של קופות אלה ולעבור את ההליך עצמו מבלי לדאוג לעלויות הגבוהות כל כך, שנלוות אליו לעיתים.

 

למידע נוסף רב ומורחב בנושא סבסוד קופת חולים, היכנסו למאמר:

ניתוח אף על חשבון קופת החולים

 

עלויות ומחירים של ניתוח אף​

בין אם בוחרים לעבור ניתוח אף בסבסוד קופת חולים מכבי וכללית או באופן אחר, מומלץ לפנות למספר מרפאות שונות ולוודא כמובן שהן מעסיקות רופאים פלסטיים מנתחים, המתמחים בכך. סקר שוק, השוואה בין העלויות הנדרשות עבור הניתוח וגם התייחסות לכל הפרמטרים הנלווים המשפיעים על המחיר (מי הרופא, שיטת הניתוח וכדומה) יעזרו לכם בקבלת ההחלטה ובעיקר יאפשרו לכם ליהנות מהליך בטוח יותר. מי שרוצה לעבור את הניתוח מומלץ לו לבדוק כמה עולה ניתוח אף מספר חודשים מראש ולו כדי לאפשר לעצמו לבחון זאת לעומק ולהקדיש לכך זמן.

רוצים לדעת עוד ? לקבל מושג לגבי מחירים, הטבות ומבצעים ? השאירו לנו פרטים

אנו שירות השוואת מחירים יעיל ומקצועי הפועל בישראל שנים רבות אשר הביא למהפכה במחירי ניתוח אף וחסר עד היום לעשרות אלפים אנשים כסף רב וזמן יקר. אל תבזבזו את זמנכם, השאירו לנו פרטים

השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצידכם .

שתפו ברשתות החברתיות
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
למה אתם מחכים? השאירו פרטים!
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!