ניתוח אף פלסטי

מהו ניתוח אף פלסטי ?

לא כולנו (למען הכנות – רובנו לא) נולדנו עם אף מושלם. מיליוני אנשים ברחבי העולם חולמים על אף צר, סולד וסימטרי. בכל שיחה או התקשרות ראשוניות עם בנאדם, האף הינו מוקד המשיכה העיקרי בו העיניים מתרכזות בפנים. אנשים אשר נולדו עם אף מחודד או בעל מראה לא אסתטי, לרב יסבלו במשך פרק זמן רב מחייהם מכך, ותמיד יישאו בראשם את המחשבה לעבור ניתוח אף פלסטי. לניתוח מוצלח השפעה חיובית ביותר הדימוי העצמי שלכם, וכן להקנות לפניכם מראה סימטרי ונעים. תוכלו להתרשם ממראה התוצאות בתמונות של ניתוח אף לפני ואחרי. בעוד רובם המוחלט של האנשים המחליטים לעבור ניתוח אף פלסטי סובלים מפגם אסתטי מולד, ישנם גם מקרים בהם הניתוח מיעד לתיקון עיוות כתוצאה מתאונה, מכה, מבנה מחיצות לא תקין ומצב של אף שבור.

הכנות לניתוח אף פלסטי

באם קיבלתם החלטה, בפעם הראשונה בחייכם, לעבור ניתוח אף פלסטי, ולצאת לדרך חדשה, חשוב להתכונן להליך ככל הניתן ולהפחית סיכונים עתידיים ותופעות לוואי. חשוב להיות מודעים לסיכונים שעלולים להתעורר, אשר ניתן להפחיתם על ידי שיתוף פעולה מלא עם הרופא המטפל. באם הנכם בעלי רגישות לתרופות \ אושפזתם בעבר \ נוטלים ויטמינים \ בעיות נשימתית ועוד – על כל אלו חשוב לדווח לצוות הרפואי המבצע את הניתוח.

תתבקשו על ידי הרופא לספק מידע בנושאים:

  • הרופא זקוק למספר נתונים אותם ניתן לראות בבדיקת דם, ועל כן חשוב לבצעה ולספק לרופא את תוצאותיה.
  • כאמור, דו"ח של מצבכם הרפואי (אלרגיות לחומרי הרדמה, רגישויות שונות, אשפוזים, גיל, מין. ועוד)..
  • אם במרפאה בה יבוצע הניתוח, ובין אם באופן עצמאי – עליכם להמציא לרופא המנתח צילום קדמי של אזור הפנים.
  • באם הנכם סובלים מבעיות נשימה, וכן פגמים במבנה האף, יתכן כי אינכם מתאימים לעבור את ההליך.

ניתוח אף פלסטי

החלמה מניתוח אף פלסטי

לאחר שתתעוררו מההרדמה תמצאו כי על אפכם נמצא סד (וכן טמפונים בנחיריים לשם ספיגת דם(, אשר תפקידו קיבוע מבנה האף החדש. תופעות לוואי כמו קשיי נשימה קלים, מחושים קלים, גירודים מעיקים, הפרשות שונות ואף שינויי בטון הקול נחשבות לנורמליות ועתידות לחלוף לאחר מספר ימים – שבועיים מיום הניתוח. חשוב לשמור על האף מקובע בעזרת הסד, ולאחר הסרתו ניתן לחזור לפעילות יומיומית שגרתית. את השינוי בעיצוב האף ניתן לראות באופן מידי. בימים שלאחר הניתוח לרב תחוו נפיחות אשר תקנה לאף מראה רחב יותר מאשר הוא, נפיחות אשר חולפת במלואה כעבור מספר ימים.

המלצות ממיכל וליאור שעברו ניתוח אף פלסטי דרך הפורטל וחזרו אלינו לדווח

מיכל שיפר: כבר מגיל קטן ידעתי שאני רוצה לעשות ניתוח פלסטי באף ולכן ברגע שהיה מותר החלטתי לבצע את הניתוח במרפאה הכי מומלצת עם מנתחים מומלצים. ואכן ידעתי למה כדאי לי לעשות את הניתוח, אני נראית מדהים עכשיו ולא בכדי. הפידבקים שאני מקבלת מחממים את הלב ואני מאוד מרוצה מהתוצאה וגם מהמחיר.

ליאור זריהן: אני ממליצה לבצע ניתוח פלסטי באף לכל אחת המעוניינת לשפר את המראה הכללי שלי ולהרגיש טוב עם עצמה. הניתוח עצמו עובר במהירות וההחלמה היא גם מאוד מהירה והאף נראה מדהים. חפשו אחר מנתחים מומלצים וכאלו שיודעים את העבודה בכדי להיות בטוחים כי אתם תיהו מאף מושלם לאחר שיסתיים התהליך.

כמה עולה ניתוח אף פלסטי ?

מחירי ניתוח אף לצורך תיקונים אסימטריה בכלל כל הליך אסתטי נחשב להליך הכי פחות מורכב שלעתים רבות גם אינו מצריך שירותים חיצוניים כגון: שכירת חדר ניתוח, תיאום ותשלום לצוות עזר למנתח/ת וכן יום/יומיים אשפוז. לפיכך, מחירו של ניתוח אף פלסטי לצורכי שינוי ושיפור אסתטיים באף יעלה פחות מכל ניתוח אחר – רפואי בפרט. עלות של ניתוח אף פלסטי נע בין 5.500 ש"ח לבין 7.000 ש"ח כאשר וותק המנתח ורמת הפופולריות שלו הם הגורמים העיקריים למחיר גבוה יותר, מיקום המרפאה בין עם היא בחיפה או במרכז הארץ ותל אביב בפרט, חברות בקופת חולים.

 

רוצים לקבל מידע נוסף אודות ניתוח אף פלסטי? רוצים לשמוע עוד על מבצעים, הטבות והזדמנות?

לא בטוחים שיש לכם את כל המידע הנחוץ לכם?

אל תהססו, מרפאות ומנתחים מומלצים בהסדר שישמחו ליצור עמכם קשר ולספק לכם מידע מהיר ומקצועי!

על מנת לקבל שירות יש להשאיר פרטים בטופס צור קשר באתר.

השירות ללא עלות וללא התחייבות!

כתיבת תגובה