ניתוח אף עלויות

רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם במחיר משתלם!
תוכן עניינים - לפתיחה לחצו

כיצד מחירי ניתוח אף נקבעים? כיצד מקבלים עבור ניתוח אף עלויות נוחות ? על פי מספר פרמטרים אשר יפורטו להלן. ראשית כל, חשוב לציין כי בבחירת שירות כמו ניתוח אף – צריך להסתמך על רופא מקצועי אשר הוכיח את עצמו והרוויח את שמו ללא רבב. שנית, עבור ניתוח אף מחיר ממוצע ניתן לאיתור, ואף רצוי להסתמך על מדד זה כאשר בודקים מחיר של ניתוח אף. מרכיבי המחיר הם עלותו של הניתוח, עלותם של חומרי הגלם, עלותו של יום אשפוז, אם צריך, וכן – סבסוד קופת החולים: המחיר אותו קופת החולים תסבסד על מנת להוזיל לנו כמבוטח/ת את עלות הניתוח. המרכיבים, בניקוי סבסוד זה, מגלמים את המחיר הסופי.

מחירי ניתוחי אף – בקליק! מלאו את הפרטים שלכם ונציגי המרפאות ישובו אליכם בהקדם!

 

עלות פעולות וצרכים של מנתח בזמן ניתוח אף עלויות הכרחיות וקבועות

עלות פעולת הניתוח היא העלות המשולמת לרופא המבצע, לרופא המרדים, לאחיות ולכל צוות הניתוח. מדובר בשירותים שהם – למעשה הניתוח עצמו. לפיכך, התשלום הוא על העבודה של הצוות המנתח. תשלום זה מורכב משווי שעה של הרופא אצלו אתם מטופלים, ומהשכר שמשולמות ומשולמים האחיות, האחים והרופאים המרדימים והסכום העיקרי והמשפיע בצורה ניכרת על ניתוח אף עלויות הוא השכרת חדר הניתוח שעלותו היא בין 2000 לבין 2500 שקלים. ניתן לומר כי בסך הכל העלויות עבור מנתח אף וללא שכרו נעים בין 3500 עד 4000 שקלים.

 

 

עלות חומרי הגלם

מחירי ניתוח אף מגלמים בתוכם גם את מחיר חומרי הגלם: התחבושות, כלי הניתוח של הרופא, חומרי ההרדמה, וציוד לוגיסטי נוסף שנדרש לביצוע הניתוח. ניתן להגיע למחירים אלו על ידי חקר מדדים עולמיים וארציים העוסקים במחירי בדים (מהם עשויות התחבושות) ובמחירי חומרי גלם נוספים הנדרשים עבור הערכת שווי הניתוח.

 

סבסוד קופת החולים עבור מחירי ניתוח אף

המדד שמנוכה מהסיכום של שני המדדים שפורטו מעלה. עבור ניתוח אף מחיר ממוצע הוא שמתגבש במוסדות רפואיים רבים מהסיבה שאין כמעט "תחרות" בין קופות החולים, וגובה הסבסוד, מבחינה השוואתית, צמוד בין מסלול אחד למשנהו ובין קופת חולים אחת לרעותה. יחד עם זאת, ישנן סטיות לכאן ולכאן, ואין מנוס מבדיקת המסלולים. נתקלתם במסלול שהוא לא המסלול שלכם, והוא מציע סבסוד גבוה יותר? עבור מחירי ניתוח אף זולים, תמורת אותה רמת שירות, שווה לשקול מעבר למסלול רפואי זה.

אנו מציעים לכם לעבור לכתבה בנושא מחירי ניתוח אף בסבסוד קופות החולים (לחצו על הקישור)

 

האם המרפאות שישובו אלינו הן מרפאות מהימנות?

בהחלט. בפורטל זה – המרפאות נבחרות ונבחנות בקפידה. מדוע בחרנו להעלות זאת? משום שאנשים חושבים שעבור מחירי ניתוח אף זולים מקבלים שירות לא איכותי, או לא ברמה שהיה מתקבל תמורת תשלום גבוה, ולא כך היא. בפורטל זה, המרפאות נבחרות בקפידה, כאשר לנגד עיננו עומדים 2 פרמטרים: טיבם של הרופאים והמרפאות, וגם טיבו של הסבסוד. נכון, המדד האחרון הוא מדד מצרפי קבוע, שנקבע על ידי קופ"ח, אבל ביחס למחירים המקוריים שנדרשים במרפאות ניתן לדעת האם הניכוי של הסבסוד יספק עבור ניתוח אף מחיר ממוצע, למעלה מהממוצע או מתחת לממוצע, וכך אנו עובדים כשאנו מכניסים רופאים ומרפאות חדשים וחדשות למאגר שלנו.

 

 

נושא אי וודאות העשוי להשפיע על המחיר: הצורך להתאשפז אחרי הניתוח אם לאו

ברוב רובם של המקרים, אין צורך להתאשפז אחרי ניתוח אף, ורוב הפציינטים ישתחררו הביתה במועד. יחד עם זאת ייתכנו מקרים חריגים כמו הרדמה שהתעוררה והחלה לכאוב, או חלילה ניתוח שלא צלח ויש צורך בהליך חוזר. לכן, בררו היטב מהו מחיר יום אשפוז וכל הוצאה אחרת בכל מרפאה כדי לדעת כיצד עשויות להשתנות ניתוח אף עלויות במקרה הצורך. הסיכוי הגבוה יותר הוא שעבור ניתוח אף מחיר ממוצע הוא שישולם בסופו של דבר כי כנראה לא תזדקקו לאשפוז, אך ידיעת מדד זה מראש ולקיחתו בחשבון עשויות לחסוך לכם הפתעות מיותרות בנידון. בין אם עבור ניתוח אף מחיר ממוצע הוא שישולם ובין אם תשלמו יותר בגין הצורך בימי אשפוז, אתם נמצאים בידיהן של המרפאות המובילות בענף!

 

רוצים לקבל מידע מורחב בנושא מחירים ממוצעים עבור לפי סוגי ניתוחי אף ? לחצו על הקישור בכחול.

מידע, מחירי ניתוחי אף – בקליק! מלאו את הפרטים שלכם ונציגי המרפאות ישובו אליכם בהקדם!

השירות ללא עלות וללא כל התחייבות!

 

שתפו ברשתות החברתיות
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
למה אתם מחכים? השאירו פרטים!
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!