ניתוח אף כן או לא

רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם במחיר משתלם!
תוכן עניינים - לפתיחה לחצו

שרטוטים בין אלפי שנים מראים את מידת החשיבות לה זכו פרופורציות הגוף בחישוב "מדד היופי" לאותה תקופה. ניכר כי ישנה התעסקות בעיקר בסימטריה והיחסים שבין אברי הפנים, והאף בראשם. בעוד ניתן למצוא תיעוד רב שנים לניסיונות "שיפוץ" האף בכל מיני טכניקות
שניתן להגדיר כחלוציות, מיותר לציין את הסיכונים ותופעות הלוואי אשר התלוו למהלכים מסוג זה. במספר העשורים האחרונים חלה התקדמות עצומה וללא ספק יוצאת דופן בתחום הכירורגיה הפלסטית, והאסתטית בפרט.

כיום, אנשים רבים אשר חשים כי מבנה אפם מהווה פגיעה אסתטית \ פרופורציונאלית ביחס פניהם, מגלים עניין לערוך ניתוח אף במטרה לשפר זאת. השאלה ניתוח אף כן או לא מצויה בליבם של רבים החושבים לעבור את ההליך, ולו מהסיבה שמדובר בהליך כירורגי לא מבוטל וכזה שעתיד לטמון בחובו סיכונים ותופעות לוואי משמעותיים. במהלך מאמר זה נסקור בפניכם את כלל המידע הרלוונטי הנוגע לניתוח, החל מבדיקת ההתאמה הנוגעת לניתוח ועד לדגשים חשובים הנדרשים מכם במהלך משך ההחלמה, קריאה מהנה.

ניתוח אף כן או לא מה כדאי לעשות?

השלב הראשון בדרך לאף מושלם עובר בבדיקת ההתאמה נדרשת, אשר נחלקת לשניים: 1) מילוי שאלון רפואי, ו-2) בדיקה מבנית של תעלות פנים האף. יש למלא שאלון רפואי מקיף, בו יהיה עליכם לפרוט את מלוא ההיסטוריה הרפואית בפני המומחה הכירורגי, לרבות אשפוזים קודמים ואלרגיות ידועות. חשוב לא להסתיר מן המומחה וצוות המרפאה שלו אף פרט חשוב, שכן זה עלול לסכן את מהלך הניתוח וכן את משך ההחלמה שלאחריו. בנוסף לכך, יש לערוך בדיקת התאמה מקיפה הכוללת את חוזקן וצורתן של תעלות האף, על מנת להבין האם יוכלו לשאת בניתוח, שכן מהותו שבירה מבוקרת של עצמות האף וקיבוען בצורתן החדשה. לאחר ששתי בדיקות אלו נמצאות מאחוריכם, השלב הבא הוא לבצע בחירה מושכלת של המומחה שעתיד לבצע את המשימה, זאת יש לעשות על פי שקלול של מספר נקודות חשובות המפורטות להלן:
– עלות: אנשים אשר מתלבטים בשאלת ניתוח אף כן או לא שמים את יהבם, ובאופן רב, על העלות שמציע המומחה \ מרפאה לביצוע ההליך. חשוב להקדיש כי אין לייחס לכך חשיבות יתר, אלא לראות בנקודה זו כשווה, ואף כפחותה, מן האחרות. אמנם מומלץ שלא לבחור בהכרח במומחה המציע את ההצעה הזולה ביותר, אך מצד שני – אין גם הכרח אמתי לבחור במומחה \ מרפאה המציעים את העלות הגבוהה ביותר.

– ותק \ מוניטין: כמובן שיש לבחור במומחה הנושא במלוא הידע הנדרש לביצוע ניתוח האף אסתטי. חשוב להסיר מעצמכם כל שביב של בושה, ולדרוש מן המומחה \ צוות המרפאה להציג בפניכם את האסמכתאות והאישורים המעידים על טיב מקצועיותו של המומחה, בנוסף – כמובן – לחברות חובה באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית.

– ביקורות \ חוות: השאלה בדבר ניתוח אף כן או לא נעה גם סביב חוסר הוודאות סביב איכות עבודתו של המומחה. חשוב להקפיד לאסוף חוות דעת רבות ככל הניתן אודות המומחה לגביו את מתלבטים. במגוון אתרים ופורומים רפואיים ניתן לקרוא ביקורות רבות אודות מומחים שונים, אך מידת מהימנותם לא ודאית. מומלץ ביותר לבקש מן המומחה לשוחח באופן אישי עם מספר מטופלים, על מנת לשמוע את דעתם הכנה אודותיו וכן איכות ביצוע העבודה.
ניתוח אף הינו הליך כירורגי ניתוחי מורכב, וכזה שאין להקל בו ראש, שכן מתבצע תחת הרדמה מלאה. בהמשך למוזכר לעיל, ובהמשך לשאלה בדבר ניתוח אף כן או לא, יש לבצע בחירה מושכלת מנתח האף המומחה לביצוע הניתוח, וזאת על מנת להפחית ככל הניתן את הסיכונים ותופעות הלוואי שעתידים להתלוות להליך מסוג זה. צוות מומחי פורטל af4u ישמח לספק לכם את מלו המידע הרלוונטי בנושא, מענה על מלוא השאלות המצויות בלבכם ונוגעות להליך וכן לספק המלצות למיטב המומחים הפלסטיים בישראל.
למידע ופרטים נוספים, חינם וללא כל עלות \ התחייבות מצדכם, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף לעמוד זה, ונציג הפורטל יחזור אליכם עוד היום עם כל התשובות.
מאחלים לכם בהצלחה רבה.
צוות פורטל af4u

שתפו ברשתות החברתיות
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!
רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
למה אתם מחכים? השאירו פרטים!
אנחנו עובדים עם הרופאים המומחים בתחום ונשמח לקשר אתכם איתם לקבלת הצעת מחיר משלתמת!

השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם!