מנתח אף

באם אתם מעוניינים לעבור ניתוח אף, ההמלצה הינה, כמובן, להתחיל לאסוף ידע רב ככל האפשר בנושא. מדובר בהליך כירורגי לא פשוט, אשר מעורבת מנתח אף בפרופילבו הרדמה, ועל כן חשוב ביותר להגיע מוכנים ככל האפשר, הן מבחינת הכנה פסיכולוגית, והן הכנה פיסית. ניתוח אף תופס נתח של 60% מבין סך הניתוחים הפלסטיים המבוצעים בישראל מדי שנה.

שוק הרפואה האסתטית בישראל הינו בעל קצב ההתקדמות מהגדולים בעולם, על המטופלים מוטלת אחריות רבה טרם הניתוח, והינה בחירת המרפאה וכן הרופא שעתיד לשנות את מראה אפכם.

בחירת מנתח אף הינה משימה לא פשוטה, משימה אשר עמה עליכם להתמודד. לצורך קבלת ההחלטה המושכלת ביותר, חשוב לערוך מחקר מקיף על ניתוח אף, לקרוא באינטרנט ביקורות על הרופאים האפשריים, להתייעץ עם חברים \ משפחה \ מכרים שעברו את הניתוח ולקבל דעות אובייקטיביות אודות מנתח האף שניתח אותם.

מספר שאלות ובדיקות יכולות לעזור בבחירת מנתח אף

  • יעוץ עם אנשים שעברו את הניתוח: כאמור, אין הצעה יותר טובה מאשר לדבר עם חברה קרובה, בשיחה פתוחה, אשר עברה את הניתוח. הקשיבו לתחושת, ליחס המרפאה והרופא, לציפיות שהתגשמו (או לא), למחיר ולגורמים נוספים שחשוב לכם לדעת. 
  • קביעת תקציב לפי רופא: מטופלים רבים חולמים על רופא מסוים, ויעשו הכול על מנת שהוא יהיה מנתחם, אך חשוב לדעת – מחיר גבוה לא בהכרח מבטיח מנתח טוב. חשוב לקבוע לעצמכם תקציב, אשר בו תוכלו לעמוד בביטחון, ובהתאם לו למצוא מנתח אף מקצועי ומוסמך, אשר ינתח אתכם.
  •  קריאה בפורומים מקצועיים: הרשת  עמוסה במידע כזב, אך בהחלט ניתן למצוא פורומים מקצועיים המנוהלים בידי מנתחים מקצועיים. פורום מקצועי הינו דרך מעולה לקבל מידע מקצועי ואמין.
  • הדמיה של תוצאת הניתוח: כיום תחום ההדמיות כה מפותח, עד שניתן לבקש מהרופא ביצוע הדמיה של תוצאת הניתוח העתידי, ולהבין בצורה מלאה לקראת מה הולכים.
  •  אמרו מה אתם מחפשים: היו גלויים עם הרופא שלכם, וספרו לו על החששות שלכם. על מנת לא להתאכזב בצורה משמעותית מהרופא וכן מתוצאות הניתוח, חשוב להבין בדיוק את התוצאה שעתידה להתקבל.
  • קביעת פגישת יעוץ: אל תתעצלו, ומאחר ומדובר באחד ההליכים המשמעותיים ביותר שתעברו במהלך חייכם,קבעו פגישת יעוץ במרפאה עם רופא פוטנציאלי. הרגישו את האווירה, את המקצועיות, בדקו והשוו מחירים, והכי חשוב –  להתייחס לעניין בשיא הרצינות עד אשר למציאת הרופא המתאים לכם ביותר.

כתיבת תגובה