כמה עולה ניתוח אף?

כמה עולה ניתוח אף ? וממה מורכב מחיר הניתוח ?

כל אחד ואחת שחולמים לשנות את מבנה אפם מיד יעלו במוחם את השאלה – "כמה עולה ניתוח אף?" אנחנו בפורטל af4u נשמח להשיב על השאלה הזאת במלואה, אך חשוב לדעת כי כוללת מספר גורמים חשובים אשר מכריעים אותה למעשה. כיום הבחירה לעבור ניתוח אף הינה היה נוחה יותר, אם ניתן להגדיר זאת כך. כיום ניתן לעבור את הניתוח בתחושת ביטחון גדולה יותר באופן משמעותי לעומת העבר, ניתן ליהנות מטכניקות ניתוחיות פולשניות במידה פחותה באופן ניכר, משך החלמה קצר אשר אורך מספר שבועות קטן וכזה המאפשר חזרה מהירה לשגרת חיים רגילה, בשילוב ההנאה מתחושת ביטחון מוגברת.

כמה עולה ניתוח אף

אז השאלה כמה עולה ניתוח אף צריכה להיענות תוך כדי התחשבות במספר גורמים:

ותק ומוניטין המנתח\מרפאה:

כמובן שמנתח "נחשב" ידרוש סכום גבוהה יותר עבור הניתוח. חשוב להבחין כי מחיר שכדאי לשלם, לבין מחיר שאתם משלמים עבור שם המנתח. לא תמיד הדבר בהכרח יצדיק את עצמו. חשוב לחשוב טוב טוב האם מנתח האף ראוי לסכום הנדרש.

מיקומה הגיאוגרפי של המרפאה:

מרפאות ומנתחים הפועלים במרכז הארץ ידרשו מחירים גבוהים יותר. בעוד במרכז הארץ ישנה שוק גדול יותר, ונפח פעילות רב יותר, המחירים יהיו יקרים יותר – גם כאשר מדובר על ניתוחים פלסטיים. בעוד במרכז הארץ ניתן למצוא עדויות למנתחים מעולים, מומלץ לבצע גם סקר בפרברים ולאתר מומחים בעלי שם, המציעים לעבור את הניתוח בעלות נמוכה יותר, ותוך כדי לא להתפשר כלל על איכות וביצוע העבודה.

סוג הטכניקה המבוצעת:

ניתן לבצע ניתוח אף בשימוש אחת משתי טכניקות ניתוחיות – טכניקה פתוחה וטכניקה סגור, כל אחת נבחרת בהתאם למצב המטופל, דרישות הניתוח ומצבו הפיזי המאפשר זאת. הטכניקה הסגורה הינה פולשנית במידה פחותה יותר, על כן מבוקשת יותר – מאפשר ליהנות ממשך החלמה מהיר וחזרה לשגרה תוך פרק זמן קצר. לא כולם יימצאו מתאימים לטכניקה זו, ועל כן יש להיוועץ עם המנתח.

השתתפות הביטוח הרפואי דרך קופת חולים:

במקרים מסוימים, באם ניתנת המלצה לכך מרופא המשפחה (ובאם הפגיעה באף היא לא רק מבנית אסתטית, אלא גם רפואית) ניתן לעבור ניתוח אף תוך כדי הוזלת העלות על ידי השתתפות מצד קופת החולים, ובכך ליהנות מהפחתה משמעותית בעלות הניתוח.

צורך אפשרי באשפוז:

בעוד כיום ניתן לעבור ניתוח אף תוך כדי הפחתה משמעותית של הסיכונים הכרוכים בכך (בכל זאת – מדובר על הליך כירורגי שאין להקל בו ראש – במיוחד כזה המלווה בהרדמה מלאה), חשוב לדעת כי לעיתים אשפוז נדרש. חשוב להיות מודעים לצורך זה שעלול להתעורר במקרה של מצוקה בעת הניתוח, או לשם השגחה נורמלית. חשוב להיות מודעים לעלויות האשפוזים (אלפי ש"ח ליום), ולהבין באופן מלא את נקודה זו.

כמה עולה ניתוח אף דרך קופת חולים כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית?

קופות החולים השונות מסבסדות ניתוח אף ולמעשה עלות ניתוח אף דרך קופת החולים יורדת משמעותית לדוגמה:

ניתוח אף בכללית 

קופת החולים כללית מעניקה לחבריה המחזיקים בביטוח בריאות מסוג "כללית מושלם" או "כללית פלטינום" זכאים לסבסוד הקופת ולהשתתפות עצמית נמוכה במיוחד אשר מסתכמת בעלות ניתוח של כ-6.500 שקלים לניתוח אף ממוצע, קל יחסית ולא מורכב במיוחד.

ניתוח אף מכבי

קופת החולים מכבי מעניקה אף היא סבסוד והשתתפות עצמית נמוכה במיוחד לחבריה המנויים ל-"מכבי שלי" או "מגן זהב" והשתתפות קופת החולים מכבי יוצרת למעשה הנחה משמעותית המסתכמת בכ-7.000 – 7.500 שקלים עבור ניתוח אף ממוצע.

ניתוח אף מאוחדת

כמו כן, גם בקופת חולים מאוחדת קיימת תוכנית להשתתפות עצמית של חבריה בניתוחים פלסטיים ובאף ועלות הניתוח למעשה די דומה לעלות בקופת החולים מכבי. כ-7.500 שקלים לניתוח אף ממוצע.

ניתוח אף לאומית

נכון למרץ 2016 קופת החולים לאומית אינה מסבסדת ניתוחים פלסטיים באף.

מחירון לפי סוג ניתוח וללא השתתפות קופת חולים – מחיר ממוצע:

מחירים בממוצע:

סוג ניתוח אף ופרטים נוספים

16,000

ניתוח אף רפואי (בעיות רפואיות באף המצריכות הליך מורכב)

15,000

ניתוח אף פלסטי (שינוי אסתטי מורכב ו/או כירורגי מלא)

13,000

ניתוח אף חוזר (ניתוח שלא הצליח ויש לפתוח ולתקן)

17,000

ניתוח אף משולב אסתטי ורפואי (שילוב הליכים)

15,000

ניתוח קונכיות האף עקב התעבות (טיפול ברירית האף ועוד)

16,000

ניתוח אף פתוח (מגוון שינויים אסתטיים ורפואיים)

16,500 | 15,000

ניתוח מחיצת אף עם או בלי קונכיות

13,000

ניתוח אף סגור

4,000

פיסול אף (הליך אסתטי ללא ניתוח – ע"י הזרקת רדיאס)

7,000

ניתוח גבנון אף

צוות מומחי האתר af4u ישמח לספק לכם את כל התשובות הנוגעות לניתוח ובפרט כמה עולה ניתוח אף, להמליץ על מנתחים מובילים בארץ ולאפשר לכם לצאת לדרך חדשה ומלאת ביטחון. למידע ופרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך טופס האתר ולצאת לדרך חיים חדשה.

השירות ללא עלות וללא כל התחייבות!!

כתיבת תגובה