כמה עולה ניתוח אף פלסטי

כמה עולה ניתוח אף פלסטי – ניתוח אף הינו בין האופציות היותר פופולאריות בשנים האחרונות ליצירת המראה החלומי עבור כל אחת ואחד מאיתנו. מי שיש לו מבנה אף מולד נשרי או עקום, גדול או כזה היוצר בעיות בריאותיות כאלה ואחרות יודע כי אפילו ניהול שיחה יומיומית שגרתית מהווה לפעמים מקור לבושה, כאשר האף הינו האבר המרכזי בפנינו ומשפיע רבות על הדימוי העצמי וההערכה העצמית שלנו, בין אם בשיחה עם חברים ובין אם בינינו לבין עצמנו. תודות לפיתוחים משמעותיים בתחומי הרפואה השונים ניתן כיום ליהנות ממראה אף מעוצב ואסתטי תוך זמן קצר.

 

חשיבותה של פגישת ייעוץ

רבים מבקשים לברר פרטים בנוגע לשאלה כמה עולה ניתוח אף פלסטי ומה ההבדלים בין ניתוח אף פלסטי רפואי לקוסמטי. כמובן שכל שיטה ומטרת ניתוח הינה ייחודית בפני עצמה ולפיכך גם השיטות של ביצוע הניתוח משתנות מאדם לאדם וממקרה למקרה. על מנת לענות ביתר דיוק על השאלה כמה עולה ניתוח אף פלסטי חשוב ביותר לקבוע פגישת ייעוץ עם איש מקצוע בעל ניסיון בביצוע ניתוחים פלסטיים אשר יכול לתת את האבחון המדויק באשר לניתוח הרצוי ולאופן הביצוע שלו.

 

סוגי ניתוח פלסטי

ניתוחי אף באופן כללי מתחלקים לשני סוגים: אסתטי ורפואי, כאשר הסוג הרפואי מתחלק גם הוא לשני סוגים: שיטת ניתוח פתוחה וסגורה כאשר כל אחת מהשיטות מיועדת לצרכים שונים (לקריאה מורחבת). במהלך פגישת ייעוץ עם רופא מוסמך תוכלו לברר כמה עולה ניתוח אף פלסטי וכמה שעות אורך הניתוח, כמה זמן החלמה צריך לקחת בחשבון לאחר הניתוח ואילו פעולות נדרשות לצורך ההחלמה ומהן הפעולות שאסור לעשות. אין ספק כי קביעת פגישת ייעוץ הינה הכרחית לצורך בניית תהליך חכם של הניתוח ווידוא הצרכים האישיים של המנותח.

במקרים המחייבים ניתוח אף רפואי ניתן לשקול לבצע ניתוח משולב – למאמר המלא.

 

 

כמה עולה ניתוח אף פלסטי – טווח מחירים כללי

תשובה כללית לשאלה כמה עולה ניתוח אף פלסטי מסתכמת בטווח רחב למדי של בין 9,000 – 18,000 ₪ כאשר הפרמטרים השונים מושפעים מכל מקרה באשר הוא. לעיתים ניתן לאחד הן את הניתוח האסתטי עם הניתוח הרפואי ולהעניק את הטיפול המושלם לאדם שאינו מרוצה ממראה אפו ומעוניין בשינוי מהותי.

 

רוצים לקבל מידע נוסף ועדכני בנושא מחירים ועלויות נלוות בניתוח אף, בדיקת הטבות ומבצעים באותה עת ? אל תחכו ואל תזניחו את מה שלבכם מצפה לו, הצטרפו עוד עכשיו לתהליך מהיר בדרך לניתוח אף ותהיו בין עשרות גולשינו אשר לא טעו וכבר חסכו הרבה כסף. השאירו לנו פרטים בצור קשר.

כתיבת תגובה