הקטנת נחיריים

רוצים לאהוב את מה שאתם רואים במראה?
השאירו פרטים עכשיו ונתחיל לעבוד על האף המושלם עבורכם במחיר משתלם!
תוכן עניינים - לפתיחה לחצו

ממש במרכז הפנים שלך נמצא האף והוא ללא ספק האיבר המשפיע ביותר על צורת הפנים שלך. התאמת האף לשאר תווי הפנים הנה קריטית ופשוטה והיא תוביל לפנים אסתטיות ומושכות יותר. ניתוחי אף הם מהניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר ומרפאות רבות מספקות מגוון של פתרונות בכדי להביא את האף שלך בדיוק למקום הרצוי. ניתוח אף רחב המצריך ניתוח הקטנת נחיריים מתבצע כאשר המטופל אינו מרוצה מהרוחב של האף בזמן חיוך או בכלל, הצרת נחיריים היא אחת השיטות להקטין את רוחב האף ולהבטיח שהוא לא יבלוט.

במקרה בו אינך מרוצה ממראה הפנים או האף שלך, רמות הביטחון העצמי והאושר שלך יורדות. אנשים אשר עברו ניתוחי אף שונים וניתוחי אף רחב בפרט מדווחים על עלייה בביטחון העצמי ותחושת המסוגלות שלהם בחיים. עכשיו זה הזמן שלך להשאיר פרטים בטופס ולתת לנו לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך. במעמד פגישת הייעוץ יינתן לך כל המידע בכדי להגיע להחלטה מושכלת.

 

 

מה הם השלבים לקראת ניתוח אף רחב – הקטנת נחיריים

הדבר הראשון שיש לעשות לפני שעוברים ניתוח אף רחב הוא לעבור בדיקה מקיפה של מערכת הנשימה בכדי למצוא את הדרך בה תיקון המראה של האף לא ישפיע על הפונקציונליות שלו. הצרת נחיריים אינה מסובכת אך על הרופא המטפל לבדוק כיצד יש לבצע אותה ועד איזו רמה, כמובן שנתונים אלו הם אינדיווידואליים ולכל מטופל אפשרויות שונות. לאחר שהרופא המומחה מבין בדיוק את המצב של האף שלך והתכונות שלו, הוא יוכל להציג לך בצורה ממוחשבת כיצד יראה האף שלך בפרט והפנים שלך בכלל לאחר הניתוח. ברגע שהוסכמה התוצאה קובעים מועד לניתוח, הודות לחידושים טכנולוגיים ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ביותר ביופיין ודיוקן כך שהסיכויים להתאכזב לאחר הניתוח הם כמעט אפסיים.

מתעניינים בניתוח אף? להתייעצות וקביעות תור מהיר לייעוץ עם רופא מומחה לניתוחי אף התקשרו עכשיו: 077-4447040

או מלאו פרטים לקבלת הצעות מחיר משתלמות (עד 50% הנחה!)

 

 

מה הוא מהלך הניתוח בהצרת נחיריים / הקטנת נחיריים

אז יש לנו את התוצאה הרצויה והדרך להגיע אליה כבר הוסכמה על ידך בעזרת הרופא המטפל, כעת ניתן רק לבצע. בדרך כלל ניתוח הצרת נחיריים יתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד ויימשך כחצי שעה. לאחר הניתוח ימוקמו תפרים והמטופל יוכל לעזוב את המרפאה, אין צורך בתקופת אשפוז. חמישה ימים עד שבוע לאחר הניתוח יוסרו התפרים וניתן לצפות להחלמה מלאה כעשרה ימים לאחר הניתוח. בזמן הניתוח, הרופא המנתח יסיר את טריז האף ויחבר את האף בחזרה ללחי כך שהצלקת תהיה מוסתרת מתחת לקמט האף. לאחר הסרת התפרים הצלקת לא אמורה להיות מורגשת.

 

 

על אילו שיקולים יש לשים דגש בעת בחירת מרפאה להקטנת נחיריים

כמו לפני כל ניתוח, הדבר הראשון שיש לשים עליו דגש הוא הניסיון והמומחיות של הרופא והמרפאה. ניתן לדרוש את אלו כבר במעמד פגישת הייעוץ הראשונית ולהסיק על איכות התוצאה בעזרת עיון בתיקי העבודות השונים של המרפאות. מעבר לכך, צוות העזר הנו חיוני מאוד בניתוחי אף רבים ומומלץ לשאול ולבדוק איזה צוות וטיפול יסופקו לך בזמן הניתוח. מכיוון וניתוח אף רחב צריך להיעשות במקצועיות בכדי להביא אותך לתוצאה הרצויה מבלי תופעות לוואי, מומלץ להשוות בין כמה מרפאות, לראות אילו שיטות הן מציעות לך ובאיזה מחיר כמובן.

 

מה עכשיו

עכשיו זה הזמן שלך להסתכל במראה ולחייך, בלי להתבייש. ניתוח אף נכון מסוגל לשנות את החיים שלך ולהעלות את איכות החיים שלך נפלאות. כמובן שאין לעבור את ההליך הזה ללא התייעצות מקצועית ולכן הדבר המומלץ ביותר הוא ליצור קשר עם מספר מרפאות, ללכת לפגישות הייעוץ ולקבל את כל המידע בנושא הקטנת נחיריים. לאחר השארת פרטים בטופס אנו נדאג לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ולקרב אותך למראה בו יהיה לך נוח

לקביעת פגישת ייעוץ עם פלסטיקאי מומחה לניתוחי אף מצוות המומחים של רשת מרפאות פרופורציה, התקשרו עכשיו: 077-4447040

השירות ללא כל התחייבות!!

שתפו ברשתות החברתיות
לקביעת פגישת ייעוץ עם
פלסטיקאי מומחה
מומחי פרופורציה לניתוחי אף

**עד 13% הנחה למבוטחי קופות החולים השונות!
לקבלת הצעת מחיר מהירה
ללא התחייבות!
השאירו פרטים או התקשרו לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות וקביעת פגישת ייעוץ עם פלסטיקאי מומחה ברשת מרפאות הפלסטיקה המובילה בארץ!

**עד 13% הנחה למבוטחי קופות החולים השונות!
לקבלת הצעת מחיר מהירה
ללא התחייבות!
השאירו פרטים או התקשרו לקבלת הצעת מחיר ופגישת ייעוץ לניתוח אף פלסטי ללא התחייבות ברשת מרפאות הפלסטיקה המובילה בארץ!

**עד 13% הנחה למבוטחי קופות החולים השונות!